Gripex 24 tabletek

  • Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok obocznych nosa.
  • Gripex 24 tabletek
Kod produktu: BLOZ7-6605601
22,98 zł
/ opakowanie brutto + koszty wysyłki

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Gripex

Właściwości:
To nowoczesny lek złożony, który powstał w odpowiedzi na potrzeby chorych.

Działanie:
Dzięki specjalnie dobranym trzem aktywnym substancjom, lek ten szybko i skutecznie zwalcza wszystkie twoje dolegliwości i pozwoli być aktywną mimo ataku infekcji. Dzięki zawartości paracetamolu (325 mg), preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, będąc bezpieczniejszym dla żołądka w porównaniu do leków na bazie kwasu acetylosalicylowego. Kolejny składnik leku - pseudoefedryna (30 mg) - udrażnia nos i zatoki ułatwiając swobodne oddychanie, natomiast dekstrometorfan (10 mg) walczy z suchym, męczącym kaszlem. Tak dobrane składniki nie wchodzą ze sobą w interakcje, a dawki są dostosowane do potrzeb dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Kuracja Gripexem jest wygodna i relatywnie tania w stosunku do szerokości działania preparatu. 

Wskazania:
Gorączka, bóle głowy, katar, bóle mięśni, przeziębienie, grypa.

Dawkowanie: 
Lek należy stosować doustnie. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: -2 kapsułki co 4-6 godz. (maksymalnie 12 kapsułek na dobę). Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.

Skład:
1 kapsułka zawiera:Substancje czynne: paracetamol 300 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg.Substancje pomocnicze: skrobia, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezy stearynian, żelatyna, tytanu dwutlenek, żelaza żółty tlenek, błękit patentowy, żółcień chinolinowa.

Postać leku:
Tabletki

Opakowanie:
Opakowanie zawiera 24 tabletki. 

Parametry techniczne:
Postać:
tabl.powl.
Lek na receptę
Dawka:
0,325g+0,03g+0,01g
Opakowanie:
24 tabl. (2 blist.po 12 s
Lek na receptę:
nie
* Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008 r. Nr 45, poz. 271), ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 21 listopada 2008 r
Inne produkty z tej kategorii
Gripex max hotactiv 8 proszGripex max hotactiv 8 prosz
16,98 zł
Fervex D gran 8sztFervex D gran 8szt
17,98 zł
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel